• Web Tasarım
  Web Tasarım

  Deneyimli çalışanlarımız ile birlikte sizlere özgün firmanızı ya da markanızı en iyi şekilde tanıtacak bir web tasarım çalışması yapmaktayız. Yo Tasarım, olarak web tasarımı yapılan süre zarfında yapılan tasarımlar müşterilerimize sunulur ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değişiklikler yapılır.

 • Grafik Tasarım
  Kurumsal Kimlik

  Firmanızı en etkili hale getirmenin yollarından bir taneside şık ve kaliteli bir kurumsal kimlik tasarımıdır. Yo Tasarım, olarak deneyimli çalışanlarımızla birlikte sizler için daha önce kullanılmamış şık ve etkili bir tasarım için çalışmalar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz bu tasarımlarda sizin görüşlerinize önem vermekteyiz.

 • Dıgıtal Reklam
  Sosyal Medya Yönetimi

  Herkes tarafından aktif bir şekilde kullanılan sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Sosyal medya kullanımı ülkemizde hızla artış göstermektedir. Yo Tasarım, olarak deneyimli çalışanlarımız ile birlikte sizlerin sosyal medya hesaplarını en iyi seviyeye getirebilmek için çalışmalar yapmaktayız. Çalışmalarımız boyunca sizler ile iletişim halindeyiz.

 • Fotoğraf Çekimi
  Fotoğraf Çekimi

  Fotoğraf Çekimi hizmetimiz sayesinde sitenizde yer alan bütün görsellerin hazırlığı yapılır. Yo Tasarım, olarak deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile firmanıza özel kataloglar hazırlanır. Hazırlanan bu kataloglar sayesinde firmanızı internet üzerinde bir dergi haline getirilir. 360 ajans hizmetimiz sonrasında ise sitenizde dilediğiniz tanım videolarını yayınlayabilirsiniz.

 • Mobil Uygulamalar
  Mobil Uygulama

  Günümüzde kullanımı oldukça artan mobil cihazlar iş hayatını olumlu yönde etkilemektedir. Deneyimli çalışanlarımız ile birlikte sizin firmanızı mobil cihazlarda üst sıralara taşıyoruz. Yo Tasarım, olarak daha çok müşteri kitlelerine en kısa sürede ve profesyonel bir şekilde ulaşmanıza öncülük yapıyoruz.

 • E-Ticaret
  E-Ticaret

  Günümüzde hızla artan internet kullanımı bağlı olarak e-ticaret sitelerinde de artış görülmektedir. Yo Tasarım, olarak deneyimli çalışanlarımız ile birlikte sizlere en etkili e-ticaret sitesini hazırlıyoruz. Hazırlamış olduğumuz bu e-ticaret siteleri sayesinde sizlerde ürünlerinizi daha geniş kitlelerle paylaşama imkanına sahip oluyorsunuz.

 • Seo
  Reklam Yönetimi

  Tasarlamış olduğumuz web sitelerinizi arama motorunda üst sıralara taşımak için deneyimli ekip arkadaşlarımızla yaptığımız çalışmamızdır. Yo Tasarım, olarak yapmış olduğumuz reklam yönetimi çalışması sonucunda web sitenizi google arama motorunda üst sıralara taşıyarak adınızı daha fazla kitlelere duyurmanızı ve büyümenizi sağlıyoruz.

Almak istediğiniz hizmet ile ilgili teklif isteyin.
En kısa sürede size geri dönelim.

Teklif İstiyorum