"Yo Tasarım Ajansı olarak, en kaliteli hizmeti sunmak ve en iyi sonuçları almak için uluslararası alanda sektörlerinin en iyileri ile çalışıyoruz! • İsimtescil
  Domain

  En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkan isimtescil.net, geçen 16 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en büyük domain firmalarından biri olmayı başarmıştır.

 • Strato
  Almanya Sunucu

  STRATO dünya çapındaki müşterileri için sunucu ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, STRATO, Almanya'nın iki bölgesinde 500'den fazla kişiyi istihdam sağlamaktadır.

 • Veridyen
  Türkiye Sunucu

  Üst düzey hizmet kalitesi ve kesin çözüm temellerine dayanarak hosting, bulut sistemleri, sanal ve fiziksel sunucu ve güvenlik sertifikası satışı konusunda kurumsal ve bireysel hizmetler sunmaktadır.

 • Netgsm
  Telekom

  Türkiye'nin en büyük ilk 500 şirketine, eğitim kurumlarından resmi kurumlara kadar Netgsm, her ölçekteki işletmenin telekom ve iletişim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılımaktadır.

 • Paytr
  Sanal Pos

  Ödeme hizmetleri sektöründe hizmet sunan tamamı yerli sermaye bir kuruluş olan PayTR, gelişmiş çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı, güçlü alt yapısı ve deneyimli personeli ile sektörde güvenilir bir çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

 • Sezgin Zengin Serbest Meslek Mali Müşavirlik Bürosu
  Mali Müşavirlik

  Her sektörlerden şirketlerin muhasebe ve müşavirlik hizmetlerini yürütmektedir. Gelişmeleri takip ederek, uzman mesleki tecrübesi ile faaliyet göstermektedir.

Almak istediğiniz hizmet ile ilgili teklif isteyin.
En kısa sürede size geri dönelim.

Teklif İstiyorum